CONFIDENCE

Новий рівень високоякісного прослуховування

Розроблено та спроектовано в Данії

Класичний пасивний динамік зазнав еволюції. Абсолютно нова модель Confidence піднімає найвідоміші аудіотехнології Dynaudio на вражаючу висоту за допомогою нових матеріалів, технік та технологій.


Ми піддали Confidence інтенсивним та вичерпним випробуванням у вимірювальній установці Jupiter у Dynaudio Labs. Сотні годин аналізу та прослуховування призвели до створення кращого динаміка, який ми коли-небудь створювали.

Цілком новий твітер Esotar3
Легенда продовжується. Абсолютно новий Esotar3 оптимізований для деталізації, витонченості та продуктивності. Він включає оригінальний внутрішній купол Hexis з придушенням резонансу, а також інновації в матеріалах, потоці повітря та багато іншого.

Технологія DDC нового покоління
Dynaudio Directivity Control, наша технологічна платформа формування звуку, була перезавантажена, модернізована та вдосконалена, щоб включити до неї лінзу DDC – унікальний механічно оброблений хвилевід, який фокусує вашу музику саме там, де вона має йти: на ваші вуха.

CONFIDENCE означає чисту продуктивність.

Це найкраща серія динаміків, яку Dynaudio колись виробляла, і вона наповнена наукою, спеціально розробленою для шанування мистецтва. Абсолютно нові драйвери, у тому числі новий потужний високочастотний динамік Esotar3, у поєднанні з прецизійною композитною перегородкою, інноваційним дизайном корпусу та оптимізованим кросовером створюють найпоширеніший пасивний динамік у нашій історії. (Щось, про що ви можете дізнатися більше з нашої серії подкастів, що складається з шести частин, присвяченої новій довірі).

Але ви не зосереджуватиметеся на технологіях - ви загубитеся в музиці.
Випробуйте мистецтво слухати за системою впевненості. Це майстер-клас з аудіо.

Детальніше...

У результаті ретельного аналізу, проведеного у нашій вимірювальній установці Jupiter, було створено нове покоління технології передачі звукових променів DDC Dynaudio, включаючи нову систему хвилеводів DDC Lens. Твітер Esotar3 у DDC Lens працює в тандемі з новими вуферами NeoTec, радикальним середньочастотним динаміком Horizon та інноваційним дефлектором Compex, щоб музика йшла саме туди, куди ви хочете: у ваші вуха.

Всередині абсолютно нової CONFIDENCE

Оновлена ​​лінійка Confidence відрізняється безліччю нових технологій. Всі вони були задумані, спроектовані та вдосконалені у Dynaudio Labs, гігантському сучасному науково-дослідному центрі у нашій штаб-квартирі у Сканерборгу, Данія.

Новий твітер Esotar3

Esotar3 – це вершина ВЧ-динаміка Dynaudio з м'яким куполом. Це еволюція відомої моделі Esotar2, представленої в новій серії Contour та попередньої серії Confidence, і вона включає (і покращує) передову технологію оптимізації повітряного потоку, яку можна побачити у відзначеному нагородами твіттері Esotar Forty Anniversary Edition.

Задня камера Esotar3 набагато більша, щоб зменшити резонанс, демпфування було додатково оптимізовано, а на борту є надсильний неодимовий магніт для більшої чутливості та контролю.

Ніжча резонансна частота означає менше перекриття частот між твитером і середньочастотним динаміком, що ви почуєте як кращу інтеграцію між високими та середніми частотами - або, висловлюючись музичними термінами, - все, що ви слухаєте, не звучатиме як якщо він розділений на окремі області "контрабасу", "труби", "трикутника". Ви отримуєте повну картину; це схоже на прослуховування у посиленому кольорі.

Всі ці конструктивні зміни означають, що наші інженери змогли поекспериментувати зі створенням твітера, для якого не потрібна тепловідвідна феродидкість (яка досі використовувалася в кожному твітері Esotar). В Esotar 3 поєднання потужнішого магніту та лінзи DDC (див. нижче) означає більш високу чутливість твітера. Велика чутливість означає, що твітер може реагувати на нижчу вхідну напругу. А це означає, що він не так швидко нагрівається - він може грати голосніше, так само чітко та довше.

Всередині також є особливий новий компонент Hexis. Це невеликий внутрішній купол, який замінює повстяне кільце Esotar2 для ще більшого контролю над резонансами, а також для згладжування високочастотної характеристики.

До Hexis ми використовували повстяне кільце у порожнині за куполом твітера. Це фантастична робота щодо зменшення небажаних резонансів, які відіб'ються на задній частині твітера та вплинуть на його вихідну потужність. Однак ретельні виміри показали, що ми могли б досягти більшого, коли справа дійшла до того, щоб уникнути поглинання високих частот (щось чуттєве також дуже добре виходить, як ви можете собі уявити).

Пластиковий внутрішній купол Hexis з поглибленнями усуває ці небажані стоячі хвилі, а також виконує неймовірно розумну роботу, коли справа доходить до зупинки руху водія в момент припинення музичного сигналу. Якщо купольний резонанс зупинено, синхронізація покращується, зображення покращується, деталізація покращується… і те саме відбувається з вашим сприйняттям звуку. І, звичайно ж, це було ретельно змодельовано, перевірено та доопрацьовано на Юпітері.

Ефект від цього? Більш висока роздільна здатність деталей, покращена чіткість і навіть краща динаміка. Простіше кажучи, Esotar3 - найкращий твітер, який колись виробляла Dynaudio.

Об'єктив DDC

Підлогові колонки Confidence попереднього покоління мали подвійні твітери та неймовірно складний кросовер, який допомагав формувати звуковий промінь, який зменшував би відбиття від підлоги та стелі.

Чому звуковий промінь? Тому що, якщо ви сидите у великій кімнаті, ймовірно, з великою кількістю твердих поверхонь, ви не хочете, щоб звукові хвилі, що походять від динаміків, відбивалися від чогось, перш ніж вони досягли ваших вух. Сама кімната забарвлювала виконання - так що те, що ви чули, було не зовсім тим, що виготовляли драйвери.

Формування цих звукових хвиль у сфокусований промінь, який стріляє прямо в місце прослуховування, ефективно усуває необхідність у складному, дорогому (і потенційно потворному) догляді за кімнатою.

Початкова система називалася DDC (Dynaudio Directivity Control) і була заснована на нашому багаторічному досвіді створення професійних систем надвисокого класу для деяких найвідоміших світових студій звукозапису.

Dynaudio Labs створила платформу DDC нового покоління для нового сімейства Confidence. Він використовує ті самі принципи - кожен компонент (включаючи нову перегородку Compex) є невід'ємною частиною його успіху - але тепер ми пішли ще далі.

Новішим динамікам DDC потрібен лише один твітер і набагато простіший кросовер завдяки лінзі DDC. Це складний алюмінієвий хвилевід точної форми, що покращує вертикальне звукове зображення, зберігаючи при цьому ширшу горизонтальну дисперсію, ніж раніше.

Об'єктив DDC працює разом з Esotar3 та середньочастотними динаміками та низькочастотними динаміками динаміків, щоб значно зменшити небажані відображення від підлоги та стелі та сфокусувати стереозображення на місці слухача.

Але оскільки наші інженери ніколи не зупиняються лише на «відмінно», вони пішли ще далі. Вони вигадали спосіб збільшити горизонтальну дисперсію при збереженні вузького вертикального променя, що означає велику зону найкращого сприйняття, щасливішу аудиторію та більше задоволення від музики.

Під час розробки лінза DDC була змодельована на комп'ютері, змодельована і надрукована на 3D-принтері в приголомшливій кількості комбінацій. Він був вставлений у прототип динаміків, піднятий на 6 метрів у повітря у нашій вимірювальній установці Юпітера та ретельно проаналізований. Потім його послухали справжніми вухами та справжньою музикою, перш ніж знову вдосконалити. І знову. Нарешті, після великого процесу прототипування він виник саме у цій формі. Це форма, обумовлена ​​акустичною необхідністю - і, як це часто буває з усією інженерною справою, правильне рішення часто виглядає найкраще.

НЧ-динаміки NeoTec

Зовсім нові вуфери Confidence використовують неодимові магніти для більшої потужності, більшої витонченості та покращеного динамічного діапазону.

Нові драйвери оснащені абсолютно новими звуковими котушками, у формувачах яких використовується до трьох шарів скловолокна для забезпечення оптимальної жорсткості, поряд з удосконаленням повітряного потоку та вентиляції (особливо у нижній частині ярма).

Коли справа сягає виготовлення нових деталей, ми не віримо в універсальність. Ось чому наші інженери вирішили використовувати різні матеріали для самого дроту звукової котушки, залежно від моделі динаміка та контексту, в якому використовуватиметься драйвер. Це означає, що налаштування динаміка більш повне, і продуктивність кожного динаміка повністю оптимізована для його цілей.

У Confidence 20 у низькочастотному динаміці використовується алюмінієва звукова котушка, а Confidence 30, 50 і 60 - мідь. Наші інженери хотіли збільшити силовий коефіцієнт низькочастотних динаміків у великих підлогових моделях Confidence, щоб надати їм більше звуку. Використання міді тут дало трохи більшу рухому масу для узгодження з налаштуванням шафи. Діафрагми в низькочастотних динаміках підлогових динаміків також трохи товщі, щоб забезпечити більшу жорсткість, тому що вони використовуються виключно як басові динаміки. З рештою впорається новий СЧ-динамік (див. нижче).

Самі магніти засновані на уроках, які ми витягли з гібридних пристроїв Special Forty з неодиму та фериту (у яких використовувалися два матеріали, щоб формувати магнітний потік навколо звукової котушки, щоб краще контролювати її рух). У абсолютно новій лінійці Confidence використовується чистий неодим, а також кілька гіпероптимізованих форм у повітряному зазорі та інше розташування для досягнення того ж таки ефекту. Один оброблений магніт на динамік – одне неймовірно елегантне рішення.

І, звичайно ж, усі діафрагми низькочастотних динаміків NeoTec Confidence зроблені із знаменитого матеріалу Dynaudio MSP (магнієво-силікатний полімер). Це запатентований композит, який ми використовуємо, вдосконалюємо, вдосконалюємо та насолоджуємося десятиліттями.

Новий середньочастотний динамік з об'ємним звучанням Horizon

Зовсім новий середньочастотний динамік MSP від ​​Confidence сильно відрізняється від попередніх розробок Dynaudio.

Він має радикальний дизайн об'ємного звучання, що повторює форму конуса аж до краю динаміка. Це зменшує перший резонансний режим об'ємного звучання, щоб ефективно збільшити всю площу ігрової поверхні та покращити продуктивність. Він також розташований урівень з перегородкою, щоб зменшити дифракцію від діафрагми та сусіднього високочастотного динаміка.

За лаштунками кошику було додано новий легкий органічний дизайн - результат великого моделювання оптимізації топології. Він збільшує повітряний потік, зберігає стабільність та жорсткість і одночасно знижує вагу без шкоди для продуктивності.

Compex перегородка

Фірмова перегородка Confidence також була оновлена. Тепер він виготовлений з удосконаленого композитного матеріалу Compex, який не тільки дуже легкий, але й надзвичайно міцний, не кажучи вже про жорсткість та хорошу амортизацію для поглинання небажаних резонансів. Підніміть один і торкніться його, і ви почуєте, що він дуже мертвий з акустичної точки зору. Саме так і має бути.

Драйвери вбудовані в перегородку за допомогою спеціальних прокладок. Позаду є монтажна пластина зі сплаву, що містить гвинти - це означає, що низькочастотні динаміки дуже щільно з'єднані, а високочастотні та середньочастотні динаміки максимально розв'язані, щоб уникнути вібрації.

Перегородка Compex була розроблена, змодельована та оброблена для роботи як частина об'єктива DDC, тому вони обидва разом з драйверами та кросовером ідеально вписуються в платформу DDC.

Чому композитний? МДФ попередньої перегородки Confidence не зможе обробляти точні кути, вигини та краї, які потрібні оновленій технології DDC. Compex може. Крім того, він може бути розроблений з особливими механоакустичними властивостями, які не зміняться з часом.

Гібридний низькочастотний порт

Басовий порт Confidence - це більше, ніж лампа. Кожна модель має порт, який прослуховується, вимірюється і визначається індивідуально, щоб відповідати конкретному динаміку. Справжня індивідуальна інженерія. Єдиний спосіб побачити це - розібрати динамік (будь ласка, не робіть цього), але ви безперечно оціните його ефект, коли слухатимете.

Він проходить із глибини динаміка вниз через нижню частину, де проходить через цоколь і розширюється, створюючи двопортову систему. Тим часом щільний силіконовий дифузор з портами - ретельно продумана форма, що доповнює відблиски - поділяє та контролює повітряний потік, спрямовуючи його в сторони.

Весь динамік сидить на твердому сталевому опорну плиту, яка завжди знаходиться в тому ж положенні і ефективно займає місце підлоги (або, для впевненості 20, верхня пластина стенду). Цей незмінний фундамент, постійний зазор між ним і нижньою частиною гібридного порту - плюс той факт, що на задній частині динаміка немає отворів - означає, що ви можете розмістити Confidence на будь-якій поверхні (тверда підлога або килим із глибоким) ворсом. ) і в будь-якому положенні (біля стіни або у вільному просторі), не впливаючи на роботу порту .

Непідвладний часу дизайн

Коли дизайнери та інженери доводять один одного до краю, щоб досягти ідеального балансу між формою та функцією, результат не може не бути вражаючим. І не можна заперечувати, що погляд Confidence захоплює вас за лацкани і потребує уваги.

Наша команда дизайнерів витратила місяці на вивчення форм, кольорів, оздоблення та матеріалів, щоб створити сімейство динаміків, яке у маленькій кімнаті для прослуховування виглядає так само привабливо, як і у палаці. Вони наполегливо працювали, щоб переконатися, що його персонаж залишився вірним початковим діапазоном довіри, але відображає новий, вражаючий характер відповідно до його потужної продуктивності.

Від красиво вигнутого корпусу та характерної форми перегородок до розкішного оздоблення та шпону - Confidence повністю виправдовує свою назву. Всіляко.

Для більш повної інформації про продукцію компанії Dynaudio скористайтесь сайтом компанії www .dynaudio.com