EMIT

Справжня якість звучання Dynaudio

І найдоступніший High-End

Хто міг би подумати, що «початковий рівень» може бути таким хорошим?


Варіанти кольорового виконання:


Серія акустичних систем Emit є новою продукцією компанії Dynaudio у початковому ціновому сегменті. Dynaudio Emit поєднують у собі новітні технології у привабливому форм-факторі та можуть працювати з більшістю підсилювачів.

Завантажую…

Особливості:

  • МВЧ-динаміки Dynaudio з м'яким куполом
  • НЧ-динаміки Dynaudio MSP
  • Алюмінієві звукові котушки
  • Тверда шафа з обробкою сатинованим лаком
  • Чудове співвідношення "ціна/якість"
  • Вуфери Dynaudio з MSP
  • Міцний корпус з обробкою ламінатом
  • Для домашнього кінотеатру та стереосистем

"Ми приділяємо однакову увагу деталям при розробці всіх наших продуктів і використовуємо стільки технологій, скільки можемо, в наших моделях, щоб забезпечити справжню якість Dynaudio для кожної акустичної системи. Emit може бути відправною точкою, але він пропонує набагато більше, чим просто можливість зазирнути у наш світ високого класу."

Стівен Ентвістл, старший інженер з акустики


Високоякісні акустичні системи серії Emit підійдуть як для Hi-Fi системи, так і для домашнього кінотеатру завдяки можливості підключення практично будь-якого підсилювача та невибагливості з точки зору розташування АС у приміщенні.

Незважаючи на те, що Dynaudio Emit належать до початкового цінового сегменту, їх звучання по праву заслуговує на найвище місце на відповідному рівні.

У Dynaudio Emit використовуються високотехнологічні динаміки, вироблені компанією Dynaudio. Як і в інших модельних рядах Dynaudio, динаміки серії Emit були сконструйовані таким чином, щоб оптимально працювати у всіх можливих сферах застосування даних акустичних систем, що призвело до отримання такого рівня звучання, що перевершує інших конкурентів цього цінового діапазону.

Дизайн Dynaudio Emit – це неперевершена якість збірки, якою славиться компанія Dynaudio, одягнена в елегантний корпус, що відповідає датському стилю. Звучання нових акустичних систем дуже динамічне, прозоре, детальне, з потужною басовою складовою. Окремої уваги варта звукова сцена, яку вибудовують ці акустичні системи. Завдяки злагодженій роботі різних моделей нової серії разом відкриваються простори для створення повноцінної багатоканальної системи.

Для більш повної інформації про продукцію компанії Dynaudio скористайтесь сайтом компанії www .dynaudio.com