Серія EVOKE

Бездоганна простота... вже 27 років

Акустичні системи Evoke створені для вас. Для вашої вітальні. Для домашнього кінотеатру Для кімнат прослуховування. Навіть для спальні. Але будь-де - це буде серйозний hi-fi.

Ця абсолютно нова серія колонок сприйняла передові технології безпосередньо від наших топових акустичних систем – включаючи оздоблення, технології динаміків та дизайн. І це означає, що кожна з п'яти моделей Evoke може створювати музику разом з вами, рости з вами та залишатися з вами – як би ви її не слухали.

Кожна деталь нової серії була створена з нуля. Кожен драйвер був оптимізований у сучасній вимірювальній лабораторії Jupiter компанії Dynaudio. І кожен варіант обробки був ретельно обраний і виготовлений - для того щоб відобразити всі нововведення наших найвиключніших колонок.

Музика має звучати все життя. І за допомогою Evoke вона триватиме і триватиме.

Нова серія Evoke надійде у продаж у Європі в лютому 2019. На решту ринків вона прийде у квітні.


Завантажую…

Абсолютно нова серія акустичних систем Dynaudio

Створювати нову серію акустичних систем – це особливе задоволення для наших конструкторів та інженерів. На самому початку весь процес являє собою аркуш паперу, повний ідей, списків побажань та геніальних рішень, які поступово виникають у мізках та перетікають у ноутбуки.

А оскільки за їхніми плечима чотири десятиліття завзятих досліджень і створення легендарних продуктів, на які можна спертися, наші інженери впевнені, що вони на правильному шляху, перш ніж вони спільно видадуть перший прототип акустичних систем.

▽ Докладніше...

При створенні Evoke вони опинилися прямо в зоні чудес із казки про «Златовласку». Усього через кілька місяців інтенсивних досліджень та розробок задум серії перетворився на сімейство з п'яти моделей. Цей успіх говорить про те, що команда змогла поєднати найсучасніші технології від Серії Contour і абсолютно нової Серії Confidence – не кажучи вже про ультрависоку якість виготовлення та оздоблення та традиційних, шикарних корпусів, сконструйованих так, щоб чудово виглядати у будь-якому навколишньому середовищі – і з виключно високим співвідношенням цінності та вартості.


Слухайте свій улюблений альбом як уперше. Знову і знову.

Ми створили Evoke, тому що хочемо, щоб кожен міг насолоджуватися справжнім hi-fi звучанням – таким, якого ми всі прагнемо – але без необхідності перебудовувати кімнати, замінювати улюблене обладнання чи переживати через найвищої ціни.

Ми створили Evoke для людей, які одержимі ідеєю, чого б послухати ще.

І коли вони нарешті зроблять свій вибір, ми впевнені, що вони почують щось нове у своїй улюбленій музиці.

▽ Детальніше...

Це може бути найдрібніший звук руки, що рухається вгору по грифу гітари з нейлоновими струнами в студії звукозапису Лос-Анджелеса, або човгання ніг віолончеліста на сцені Берлінської філармонії. Це може бути бек-вокал, який раптом надає особливий блиск розспівці, або ж удар хеві-металу, який змушує волосся на потилиці встати дибки (а сусідського собаку - загавкати).

Слухайте Evoke, і ви знову відкриєте для себе все, що любите в музиці. Використовуйте їх у стерео системі. Використовуйте їх як частину багатоканального домашнього кінотеатру. Додайте один із наших сабвуферів. Це сімейство створене для того, щоб рости та змінюватися разом з вами.

“Я раніше не знав, що в цій пісні є партія тамбурину (бубну)”

Як нам вдалося все це зробити? Досвід, технології, інтенсивний аналіз у нашому вимірювальному центрі Jupiter... та гарне, старомодне прослуховування. Протягом сотні годин.

У всій серії використовуються технології, запозичені у наших топових акустичних систем.

Візьмемо, наприклад, твітер Cerotar, який дебютує у Evoke. У нього абсолютно нова, новаторська конструкція, заснована на нашому, відзначеному нагородами твітер Esotar Forty і на могутньому Esotar 3, який можна знайти в новій серії Confidence, створеної без огляду на ціну. У нього під м'яким 28-мм куполом знаходиться внутрішній купол Hexis (такий є тільки в Confidence). Він покращує повітряний потік із тильного боку твітера, згладжуючи частотний відгук та усуваючи зайві резонанси. У новій магнітній системі використовуються керамічні магніти на основі карбонату стронцію та фериту (Ferrite+) - для збільшення чутливості твітера.

Потрібно було багато часу (і кілька гострих дискусій), щоб поліпшити Cerotar і налаштувати його. Але ми думаємо, що недаремно витратили цей час. Cerotar забезпечить вам докладну і природну високочастотну характеристику, яка досить гладка, щоб провести вас через музику багатьох альбомів за один раз, не відчуваючи втоми. Саме так і має бути.


Аси басу

Басові драйвери Esotec+ оснащені дифузорами з MSP (магнезієво-силікатного полімеру) – як і в інших колонках Dynaudio, що випускаються з 1977 року.

Версії драйверів у Evoke 10, 20, 30 та 25C використовують новий підвіс та покращену магнітну систему на основі Ferrite+ - для продовження робочого ходу, розширення частотної характеристики та покращення динаміки на низьких частотах – і все це за збереження чудової якості звуку на середніх частотах. А 18 см драйвер у Evoke 50 запозичив технології у серій Contour і Confidence, щоб забезпечити приголомшливе почуття ритму і динаміку на низьких частотах.

▽ Докладніше...

Ви почуєте повноважний, чіткий бас з усією ясністю, яку можна лише побажати. Він ідеально підходить для будь-яких жанрів, від інтимної класичної музики до могутнього року чи танців.

Середньочастотний динамік у Evoke 50 – прямий спадкоємець конструкції, створеної для відомих колонок Contour 60. У ньому використовується потужний неодимовий магніт плюс полегшені матеріали (включаючи алюмінієву звукову котушку), спеціально оптимізовані для середніх частот.

Все це впорядковано кросовером високого класу, що розділяє смуги ВЧ, СЧ та низькочастотного драйверів.

Без тривалих прослуховувань неможливо досягти досконалості. І це для нас є ключовим аспектом: Ми слухаємо так само, як і ви. Ми не відкидаємо жодних пісень. Для нас немає нічого надто приземленого чи надто високого. Ми любимо музику, тому ми створюємо свої шпальти для всіх любителів музики.

Як звучатиме музика через 30 років? Чудово.

Серія Evoke створена так, щоб служити довго. Кожен із простих, але елегантних корпусів (результат багатьох місяців трудомісткого прототипування, уточнення та покращення), випускається в 4 варіантах обробки: Black High Gloss – полірованої чорної, White High Gloss – полірованої білої, Walnut Wood – горіх та Blonde Wood – світле дерево.

Нові методи покриття лаком означають, що поліровані версії мають надзвичайну обробку, схожу майже на скло, а дерев'яні версії мають відкрите облицювання шпоном - для теплого, природного почуття. І згодом вони виглядатимуть лише краще.

Наші дизайнери хотіли, щоб ви вибрали Evoke ще в кампусі для студентів, а потім взяли із собою в окрему квартиру, а потім і у власний будинок. Це такі акустичні системи, за допомогою якого ви знову відкриєте для себе свою улюблену музику – а потім передайте її далі.

Послухайте: Evoke – для вас.Варіанти кольорового виконання:

Для більш повної інформації про продукцію компанії Dynaudio скористайтесь сайтом компанії www .dynaudio.com