FOCUS 10

Компактні активні бездротові динаміки на підставці

Завантажую…

Ви знаєте, що вони кажуть про хороші речі та маленькі пакунки…

Наші компактні динаміки вже більше 40 років вражають своєю продуктивністю. Найменший представник сімейства Focus знову підніме їх у небо.

Focus 10 — це більше, ніж просто пара активних динаміків. Це повна музична система, укомплектована технологіями, завдяки яким Dynaudio став легендарним, у поєднанні з найсучаснішими функціями бездротового зв’язку, які тільки можна придумати. І ми багато думали.

Потік розміщується спереду та по центру. Завдяки Spotify Connect, Tidal Connect, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Roon, Bluetooth і можливостям локальної мережі, Focus 10 може відтворювати буквально все, що зберігається в цифровій формі, з будь-якого місця, де ви можете отримати до цього доступ – онлайн або на мережевому жорсткому диску. вдома. Сотні мільйонів треків, усі доступні одним дотиком пальця на телефоні чи планшеті.

Завдяки вбудованій технології WiSA динаміки також можна бездротово підключати до сумісного телевізора або USB-ключа – це позбавить вас потреби в громіздкій електроніці для домашнього кінотеатру та звільнить місце на стійці для обладнання для чогось іншого, ніж ще один чорний прямокутник.

Докладніше...

І краса в тому, що все так просто. Мінімальний час налаштування, лише два кабелі для розеток і елегантний, інтуїтивно зрозумілий додаток для налаштування, встановлення попередніх налаштувань тощо. Перехід від розпакування до справжнього аудіофільського звуку ще ніколи не був таким швидким і легким.

Новий спосіб слухати

«Активний» не означає один підсилювач на динамік. Це означає один підсилювач на драйвер . Для Focus 10 це означає по два. Навіщо підсилювач для кожного окремого високочастотного динаміка та середнього/басового блоку? Тому що це дає нам більше контролю над їх продуктивністю. А це означає, що кожен драйвер звучить настільки добре, наскільки це можливо, без компромісів.

Все це контролюється за допомогою складної технології DSP (цифрової обробки сигналу). Ми взяли всі уроки, які ми засвоїли під час створення наших відзначених нагородами лінійок Focus XD, Xeo, LYD і Core, і створили систему, яка настільки ж ефективна, як і проста у використанні. Повідомте колонкам, де вони знаходяться у вашій кімнаті (біля стіни, у кутку чи у вільному просторі), вибравши відповідну опцію в додатку Dynaudio, і вони оптимізують свою продуктивність для цієї позиції. Якщо ви хочете глибше заглибитися в калібрування, є додаткова технологія Dirac Live для повністю індивідуальних результатів.

Навіть магнітна решітка розумна. Focus 10 має спеціальні налаштування еквалайзера для того, коли він використовується чи ні (ви дізнаєтеся, що він робить свою справу, коли побачите, що світло на короткий час засвітиться синім).

До мізків також є м’язи. Завдяки загальній потужності підсилення класу D Pascal у кожному динаміку 390 Вт (110 Вт для високочастотного динаміка та 280 Вт для низькочастотного динаміка) Focus 10 готовий наповнити навіть кімнату середнього розміру високоякісним звуком. Фактично, ми б сказали, що вони мають більше потужності, ніж має право динамік їхнього розміру.

Існує навіть автоматична відмовостійка система, яка гарантує, що динаміки не пошкодяться, якщо їх налаштувати на рівні, що заважають сусідам: спеціально розроблений ковзний високочастотний фільтр зменшує відхилення низькочастотного динаміка під час збільшення гучності. Розумний.

Класичні драйвери Dynaudio

Самі водії настільки ж вражаючі, як і технологія, яка їх підтримує.

Зверху розташований 28-мм твітер Cerotar з м’яким куполом. У ньому використовуються методи та матеріали, розроблені під час створення наших відомих серій Confidence, Special Forty та Core, включаючи внутрішній купол Hexis (який розташований прямо під діафрагмою та покращує повітряний потік за ігровою поверхнею, щоб згладити частотну характеристику та зменшити небажані резонанси). Оптимізована магнітна система використовує керамічну конструкцію з карбонату стронцію Ferrite+ для підвищення чутливості високочастотного динаміка, що забезпечує неймовірну деталізацію та приємний природний відгук високих частот. Це означає надзвичайно низький рівень втоми слухача... що означає, що ви можете слухати довше. Завжди добре.

14-сантиметровий середній/басовий динамік Esotec+ є найкращим, що ми коли-небудь створювали в шасі такого розміру. Ми створили його, використовуючи досвід, отриманий під час розробки нової серії Contour, тому сказати, що він має родовід, не можна сказати нічого. Його нове об’ємне звучання та вдосконалена магнітна система створюють збільшену довжину проекції, яка розширює частотну характеристику на низьких частотах, зберігаючи при цьому зіркові характеристики середніх частот. І оскільки коробка закрита, ми змогли розширити ці низькі частоти до глибини брюків.

Виглядає такий кайф

Focus 10 не був би динаміком Dynaudio, якби не виглядав неймовірно. Він доступний у чотирьох чудових варіантах обробки – Blonde Wood, Walnut Wood, Black High Gloss і White High Gloss – кожне з них розроблено для доповнення реальних житлових приміщень.

Зрештою, не всі хочуть перебудовувати свою вітальню навколо колонок.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Аналогові входи (основний динамік): 2x RCA

Цифрові входи (основний динамік): 1x Toslink, 1x RCA

Виходи (основний динамік): 1x RCA (для зв'язку між динаміками)
1x саб RCA, 1x тригер

Цифрові входи (клієнтська колонка): 1x RCA (для зв'язку між динаміками)

Бездротове підключення між динаміками: WiSA (до 24 біт/96 кГц)

Мережа: Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth

АЧХ (±3 дБ при 85 дБ): 43 Гц-22 кГц

АЧХ (динаміка -6 дБ): 22 Гц-36 кГц

Принцип коробки: Запечатаний

Кросовер: На основі 2-смугового DSP

Частоти кросовера: 2,2 кГц

НЧ-динамік: 14 см MSP

СЧ: -

Твітер: М'який купол 28 мм

Потужність підсилювача: 280 Вт (вуфер)
110 Вт (твітер)

Вхідна потужність змінного струму: 100-240 В 50/60 Гц

Енергоспоживання в режимі очікування: < 0,5 Вт

Максимальне споживання електроенергії: 280 Вт

вага: 7,5 кг / 16,5 фунтів

Розміри (Ш x В x Г): 180 x 315 x 261 мм

Розміри з ніжками/решіткою (Ш x В x Г): 180 x 315 x 276 мм

Оздоблення: Чорний глянець, білий глянець, світле дерево, горіхове дерево

Решітка: Чорна магнітна решітка Smart Grill плюс еквалайзер з автоматичним визначенням


Варіанти кольорового виконання:

Для більш повної інформації про продукцію компанії Dynaudio скористайтесь сайтом компанії www .dynaudio.com