FOCUS 30

Компактні підлогові активні бездротові колонки

Завантажую…

Якість Hi-Fi зі зручністю для споживача… ідеальне поєднання

Будь сміливим… Слухай сам. Слухайте з друзями. Послухайте старі улюблені композиції або щось, напрочуд «не для вас». Слухати музику. Слухайте свій телевізор. Слухайте свій програвач і мільйони онлайн-треків високої якості. Слухайте без кабелів. Не залишаючи свого місця. Без обмежень.

Focus 30 надає вам доступ до всього, що коли-небудь було записано та розміщено в Інтернеті. Ці компактні підлогові динаміки оснащені перспективною технологією потокового передавання та підключенням, щоб перенести новий світ музики аудіофільської якості прямо у вашу вітальню.

І коли ми говоримо «завантажений», ми маємо це на увазі. Завдяки підключенню Spotify Connect, Tidal Connect, Apple AirPlay 2, Google Chromecast, Roon, Bluetooth і підключенню до локальної мережі (і з можливістю навіть більше), Focus 30 прийматиме потокове аудіо з будь-якого сумісного пристрою. Це може бути ноутбук, телефон, планшет, мережевий накопичувач... навіть розумний годинник. Якщо ваш вміст зберігається у високій роздільній здатності, ваші вуха чекають справжнє задоволення.

І якщо у вас є купа обладнання з вашої попередньої системи, ви можете продовжувати використовувати його. Повний набір цифрових і аналогових роз’ємів на задній панелі означає, що ви можете використовувати CD-програвач або програвач разом із вбудованою технологією потокового передавання Focus 30.

Докладніше...

Ми також подумали про власників телевізорів. Якщо ви не хочете, щоб у вашій вітальні було повноцінне аудіо-відео-ресивер, стійка для обладнання та кабельна розводка (можливо, вам хотілося б мати щось трохи привабливіше під телевізором – наприклад, книжкову полицю чи вашу собаку), Focus 30 ви охопили. Його вбудована технологія WiSA бездротово підключається до сумісного телевізора або USB-ключа, щоб легко передавати аудіо на динаміки. Без метушні, без метушні.

За музикою

Focus 30 має понад 40 років досвіду в області акустики, щоб підтвердити свою технологічну майстерність.

Його динаміки — це класичний Dynaudio: високочастотний динамік із м’яким куполом Cerotar із геніальним пристроєм Hexis, що перешкоджає резонансу, згладжує частоту та усуває втому, а також подвійні 14-сантиметрові блоки MSP Esotec+ для середніх/басів. Що може бути знайомішим?

Високочастотний динамік Cerotar створений на базі кращого динаміка Esotar 3, який ви знайдете в нашому асортименті Confidence. Він використовує магнітну систему з карбонату стронцію Ferrite+, оптимізовану для повітряного потоку, для підвищення чутливості. На практиці це означає чисті, солодкі, деталізовані високі частоти, які легко слухати… ідеально підходить для прослуховування до пізньої ночі.

Середньо/низькочастотні блоки Esotec+ виготовлені з MSP (магнієво-силікатного полімеру), матеріалу, який ми розробили самостійно та вдосконалювали та використовували протягом чотирьох десятиліть. Він забезпечує правильну комбінацію легкості, жорсткості та демпфування для неймовірного контролю над середніми та низькими частотами. Поєднайте це з легкою алюмінієвою звуковою котушкою (для більшої точності, контролю та вишуканості) та вдосконаленою магнітною системою, яка генерує більшу екскурсію драйвера (для більш низьких, яскравіших басів та більшої чіткості середніх частот), і ви отримаєте формулу для захоплюючої, пальців ніг продуктивність постукування.

А закрита конструкція корпусу дозволяє нам повною мірою скористатися потужним підсиленням і DSP (цифровою обробкою сигналу) на борту – поєднуючи екстремальні низькі частоти, виразні середні та стрімкі високі частоти в захоплюючих нових способах.

Мізки і м'язи

Focus 30 активний, що означає, що кожен окремий драйвер живиться від власного підсилювача. У кожному динаміку є три підсилювачі – кожен адаптований до драйвера, з яким він працює в парі. Це означає, що ми можемо зосередитися на сильних сторонах цього конкретного водія, виявляючи їх без необхідності йти на компроміс щодо інших частот. Твітер має підсилювач потужністю 110 Вт, а кожен динамік середніх і низьких частот має власну електростанцію потужністю 280 Вт.

Ми використовували високоякісні підсилювачі класу D від наших партнерів Pascal у Копенгагені. Ми добре знаємо один одного: наша флагманська серія професійних колонок Core, яка використовується в деяких найкращих студіях світу, також використовує підсилювачі Pascal. Гадаємо, ви погодитеся, що можливість намалювати звукову лінію прямо від артиста до вашої вітальні – це щось особливе.

Ця лінія продовжується через DSP. Як і у випадку з нашими професійними динаміками, ви можете вказати Focus 30, де він знаходиться у вашій кімнаті (біля стіни, у кутку чи у вільному просторі) за допомогою простого перемикача в супутньому додатку Dynaudio, і він оптимізує себе, щоб звучати якнайкраще. положення. Існує навіть додаткова інтеграція Dirac Live для глибокого занурення в калібрування – і повністю персоналізованих результатів.

Колонки навіть знають, коли вони одягнені в магнітну решітку або стоять у своєму костюмі для дня народження, і вони відповідно оптимізують себе. І вони постійно стежать за рівнями гучності, які можуть пошкодити драйвери та підсилювач; спеціальний ковзний фільтр високих частот знімає баси на високій гучності, щоб усе було збалансовано. На практиці це означає, що ви отримуєте глибші баси на нижчих рівнях гучності – і ви можете натиснути гучність динаміків загалом (ваші сусіди можуть подякувати вам пізніше).

Об'єктивно красиво

Деякі активні системи виглядають як дивні істоти з майбутнього… але хто хоче, щоб пара гострих новинок дивилася на них у вітальні? З Focus 30 ми дотримуємося того, що вміємо найкраще: простого, стильного, позачасового датського дизайну.

Ми вивчали тенденції дизайну інтер’єру та адаптували цілу серію продуктів для реальних кімнат і реальних людей. Ви отримаєте шафи найвищої якості, чудове оздоблення (перевірте кільця кришки з анодованого матового алюмінію та непомітний логотип Dynaudio на решітці) і чотири варіанти обробки меблів (див. нижче). Так само, як ви очікуєте від високоякісної системи hi-fi.

Focus 30 — це не просто пара активних колонок. Це не чергова копія бездротової системи. Це набагато більше – справжній аудіофільський клас, який змінює правила гри. Настав час послухати щось нове…


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Аналогові входи (основний динамік): 2x RCA

Цифрові входи (основний динамік): 1x Toslink
1x RCA

Виходи (основний динамік): 1x RCA (для зв'язку між динаміками)
1x саб RCA
1x тригер

Цифрові входи (клієнтська колонка): 1x RCA (для зв'язку між динаміками)

Бездротове підключення між динаміками: WiSA (до 24 біт/96 кГц)

Мережа: Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth

АЧХ (±3 дБ при 85 дБ): 30 Гц-22 кГц

АЧХ (динаміка -6 дБ): 18 Гц-36 кГц

Принцип коробки: Запечатаний

Кросовер: На основі 2,5-смугового DSP

Частоти кросовера: (220 Гц) / 2,4 кГц

НЧ-динамік: 2x 14 см MSP

СЧ: -

Твітер: М'який купол 28 мм

Потужність підсилювача: 280 Вт (середній НЧ-динамік)
280 Вт (вуфер)
110 Вт (твітер)

Вхідна потужність змінного струму: 100-240 В 50/60 Гц

Енергоспоживання в режимі очікування: < 0,5 Вт

Максимальне споживання електроенергії: 280 Вт

вага: 16,2 кг / 35,7 фунтів

Розміри (Ш x В x Г): 180 x 900 x 261 мм

Розміри з ніжками/решіткою (Ш x В x Г): 268 x 947 x 342 мм

Оздоблення: Чорний глянець, білий глянець, світле дерево, горіхове дерево

Решітка: Чорна магнітна решітка Smart Grill плюс еквалайзер з автоматичним визначенням


Варіанти кольорового виконання:

Для більш повної інформації про продукцію компанії Dynaudio скористайтесь сайтом компанії www .dynaudio.com