Підсилювач Hifi Rose RA180

Підсилювач Hifi Rose RA180 виглядає просто божевільно!

Клас AD – він же Advanced Class D – ось як Hifi Rose представляє свій абсолютно новий інтегрований підсилювач RA180. Минулого року південнокорейський виробник зробив собі ім’я за допомогою потокового підсилювача RS201E та потокового ЦАП RS250, обидва з яких мали сенсорний екран повної ширини на передній панелі. А це нічого подібного…

«Удосконалення» RA180 у роботі класу D відбувається завдяки використанню пристроїв GaNFET у його вихідному каскаді – як це було раніше у Peachtree Audio та незабаром з’явиться у Mytek Audio – які вмикаються та вимикаються з більшою швидкістю, ніж MOSFET, які раніше були улюбленими. У парі стандартних гучномовців RA180 буде проштовхувати 400 Вт на 8 і 4 Ом, коли працює в режимі BTL...

...оскільки під капотом є не два модулі підсилювача на основі GaNFET, а чотири, кожен з яких обіцяє 200 Вт на пік на 8 і 4 Ом. Чому чотири? Відповідь міститься на задній панелі, де ми бачимо два окремих набори зв’язувальних штифтів, які забезпечують можливості подвійного посилення та кросовер супер-твітера від 600 Гц до 6 кГц для підтримки частот до 100 кГц.

З передньої панелі RA180 також доступні більш традиційні регулятори тембру, що живляться від операційного підсилювача замість пасивних компонентів. Так само, як і налаштування його внутрішнього MM/MC-сумісного фонокасета, де говорять низькочастотні «basturnover» і високочастотні «roll-off» обертові механізми.

Також на передній панелі можна ввімкнути/вимкнути режим HT Bypass, який фактично перетворює аналоговий вхід номер три на вхід підсилювача потужності.

І згідно з Hifi Rose, робота дистанційного керування призведе до фізичного повороту (редукторного) регулятора гучності та селектора джерела.

Як видно навіть з першого погляду, передня панель RA180 не виглядає так, як на інших інтегрованих підсилювачах. Його зовнішній вигляд знаходиться десь між сріблястими японськими приймачами 1980-х років і псевдостімпанковими фантазіями Жуля Верна та Герберта Уеллса. Від нього хочеться простягнути руку й торкнутися його.
Звичайно, з дозволу власника.
Вау!


Фронтальний вигляд

Задній вигляд


Докладну інформацію про моделі продукції компанії HiFi ROSE, не включені до цього розділу, ви можете знайти на офіційному сайті компанії www.eng.hifirose.com/