ПРО КОМПАНІЮ Sound Sound

Sound Sound працює на українському ринку з 1994 року.

Наша компанія представляє відомі бренди аудіотехніки. У багатьох містах України працюють наші представники.

Завантажую…

Вибір саме цих фірм обумовлений не лише високою якістю продукції та ціновими параметрами, а й підкріплений багаторічним досвідом роботи та власним підходом до звуку.

Багатий досвід прослуховування, ретельний підбір компонентів дозволяє нам запропонувати Hi-Fi системи з чудовим звучанням у широкому ціновому діапазоні.

Компанія Sound Sound була однією з перших в Україні, хто цілеспрямовано спеціалізувався на високоякісній аудіо та відео техніці – у 2014 році нам виповнилося 20 років. Це і привід підбити підсумки, і відправна точка для нових звершень. До четвертого десятиріччя нашої компанії ми наближаємося з оптимізмом.

Sound Sound не прагне уявити якомога більше різних марок – це не наш шлях. Багатий досвід прослуховувань і розуміння поставлених завдань дозволяють нам відбирати найкращу техніку в кожному класі, в кожній ніші ринку Hi-Fi. Адже наш вибір обумовлений не лише аналізом досягнутого виробником рівня якості та цінової політики – важливий підхід до головного, тому, навіщо призначена ця техніка – звуку, тепер, у часи найширшого визнання кінотеатральних систем – і якості зображення. Це дуже важливо! І тут ми сильні.

Sound Sound пропонує дуже широкий діапазон систем – від строгих стерео комплектів до ультрасучасних багатоканальних кінотеатральних комплексів, від скромних (але з відмінним звуком!) та недорогих, до зухвало розкішних та престижних… Але у всіх випадках звук системи буде чудовий у межах свого класу, а ціни – реальні.

Hi-Fi вже давно перестав бути просто іграшкою для багатих, тепер це – віддушина не лише для любителів музики та кіно, а й для всіх, хто шукає новий світ, «релаксатор» та спосіб розширювати свій кругозір. Це і одна із граней сучасної культури.

Розуміння цього важливо.

Торгівля Hi-Fi технікою сильно відрізняється від більшості того, з чим ми стикаємося у повсякденному житті – тут зовсім недостатньо просто порівняти ціни, вислухати рекомендації та купити на перший погляд кращу пропозицію… Ні, тут важливіше власне враження – ця техніка покликана передавати емоції. Тільки почувши ЯК подають улюблені музику або фільми вибрані апарати, можна вирішити подобається чи ні ця техніка. І вже лише тому Hi-Fi не бажано торгувати у супермаркетах. Чи то настрій, немає розуміння персоналу. Все-таки, невеликий спеціалізований магазин (або салон) щодо цього набагато кращий. Тут можна і обговорити з продавцем особливості апаратури, поговорити про музику, а потім у спокійній обстановці затишної кімнати прослуховування постаратися зрозуміти своє ставлення до пропонованого комплекту. І це також – культура. До того ж, Hi-Fi – це цілий окремий світ, зі своїми традиціями та законами, і обряд відвідувань кімнат прослуховування – лише один із них.

Ми вдячні всім нашим покупцям, дилерам та продавцям, які не тільки просувають на нашому ринку продукцію High-End, а й збагачують аудіокультуру.

І насамкінець від імені всього персоналу компанії Sound Sound хочемо побажати всім любителям музики знайти свій звук, отримати якомога більше задоволення від фільмів! Адже саме це є та мета, заради якої і створюється така техніка.