АКУСТИКА DYNAUDIO

styker

Акустика DYNAUDIO виробляється в Данії. Це одна з найвідоміших у світі Hi-End, фірм виробників. Dynaudio добре відомі багатьом аудіофілам далеко за межами Данії.

Успіх Dynaudio у меломанів усього світу визначили кілька факторів. Найважливіші, мабуть, High-End-не незабарвлене звучання на всіх рівнях, неупереджена та достовірна передача емоційного початку музики, а також вишуканість форм та краса оздоблення. При конструюванні колонок використовуються фірмові динаміки та кросовери власної розробки. Багато відомих фірм, таких як Totem Acoustics, Wilson Audio, Harbeth Acoustics, Paragon Acoustics, Cello, Mach 1 Acoustics, Sonus Faber використовують у своїх колонках динаміки розробки та виробництва Dynaudio. Це ще раз доводить, що Dynaudio, це один із лідерів виробництва акустичних систем.

В асортименті компанії є все необхідне для створення систем домашнього кінотеатру. На відміну від деяких інших фірм, Dynaudio дуже серйозно підходить до розробки колонок для AV-систем, не допускаючи жодних компромісів у їх конструкції чи компонентах, що використовуються.

Розробники фірми усвідомлюють, що достовірне відтворення звукового супроводу сучасного кінофільму - завдання дуже непросте. Для цього потрібні хороші басові та динамічні характеристики акустики, здатність без спотворень передавати короткочасні сплески звукового сигналу, а також нейтральний тональний баланс та точна передача всіх звукових нюансів. Саме тому в динаміках колонок цієї серії використовуються дифузори з особливого кремнійорганічного полімеру, звукові котушки збільшеного діаметра, аудіофільські розділові фільтри, а самі гучномовці випробовуються на міцність при підведенні до них тестового імпульсного сигналу потужністю 1000 Вт.

Акустика датської компанії Dynaudio є еталоном звучання як для любителів, так і для професіоналів.


ПРОДУКЦІЯ DYNAUDIOДля більш повної інформації про продукцію компанії Dynaudio скористайтесь сайтом компанії www .dynaudio.com