HiFi ROSE - Новий стандарт аудіо

Враження від звуку очима та вухами


HiFi ROSE - це бренд HiFi Media Player, що нагадує троянду.

ROSE "Репрезентативна ідентичність" аудіо з екраном. Користувачі можуть інтуїтивно та зручно керувати екраном. Ви можете випробувати глибоке враження звуку високої чіткості відео.

Зверніть увагу на зміни у способі життя
HiFi ROSE фокусується на способі життя меломана. До різкої зміни інструмент до вчорашнього дня безглуздий. Прямо зараз і для майбутньої оцінки музики я вигадав оптимальне звукове рішення.

Зробіть аудіо на завтра
HiFi ROSE почав з думки, що "бути як усі" недостатньо, щоб йти в ногу зі швидкими змінами в технологіях аудіозвуку. Познайомтеся з професійними розробниками акустичних систем та ІТ-фахівцями з великим ентузіазмом та вмінням. ROSE розробив аудіосистему завтрашнього дня, яка адаптується до способу життя, що змінився.

Новий стандарт аудіо
Компанія HiFi ROSE розширює визначення та функціональність звуку за допомогою ROSE. Він відтворюється близько до оригінального звуку. ROSE прагнути бути чітким стандартом для вибору звуку.

ROSE Design отримав визнання у світі
HiFi ROSE має новаторські ідеї та особливості, а також унікальний дизайн. ROSE був нагороджений IF та Reddot найпрестижнішою у світі нагородою за дизайн.


ПРОДУКЦІЯ:

Докладну інформацію про моделі продукції компанії HiFi ROSE, не включені до цього розділу, ви можете знайти на офіційному сайті компанії www.eng.hifirose.com/